Vybrané referencie

Svetovú úroveň a multijazyčnosť nášho riešenia oceňujú naši spokojní zákazníci v celom regióne Európskej únie. Riešenie nasadzujeme najmä v oboroch potravinárstva, plastikárstva, strojárstva, automotive.

ORKLA FOODS Romania - fabrika Covasna 

Fabrika Covasna v rámci optimalizácie výrobných procesov implementuje systémy optiMES v kaskáde s našim systémom SCADA pre produkčné linky na riadenie výroby nátierok, poliev, kečupu. Výrobný sortiment liniek predstavujú značky: Hamé, Bunica, Tomi, LaMinut a ďalšie.  

AGRO TAMI AUTOMATIZUJE A INTEGRUJE ŠPECIFICKÚ MLIEKARENSKÚ VÝROBU

AGRO TAMI, a. s. vznikla v roku 1993 postupnou transformáciou z pôvodného družstevného podniku z roku 1932 a následným spustením mliekarenského kombinátu v roku 1970. Dodáva na trh kvalitné slovenské mliečne výrobky, ktoré sú držiteľom aj certifikátov ISO, získali renomovaný titul Značka kvality SK a titul Mliekarenský produkt roka.

ORKLA FOODS PLNE AUTOMATIZUJE SVOJU KĽÚČOVÚ FABRIKU V RUMUNSKU

Orkla Foods Romania fabrika VITAN v našom regióne známa najmä potravinárskymi značkami Hamé, Vitana, OTMA, Masox, Májka, DOMA, Znojmia, BASK ... je 2. najväčším producentom balených potravinárskych výrobkov v Čechách a 4. na Slovensku. 

KOOR Energie implementovali naše riešenia naprieč celou skupinou 

Spoločnosť KOOR je najväčšou čisto slovenskou spoločnosťou poskytujúcou energetické služby. Vznikla v roku 2010 a odvtedy sa zaoberá realizáciou projektov, ktorými zvyšuje efektívnosť teplárenských zariadení a znižujeme energetickú náročnosť budov.

Systém optiMES Mobile je plne integrovaný na nadriadený ERP systém a poskytuje služby terénnej evidencie odpočtov, DMS fotodokumentáciu, zabezpečuje proces evidencie revíznych činností, procesy servisných úkonov (demontáže, montáže, úpravy) a mnohé ďalšie.

FOSS FIBRE OPTICS V PRVEJ FÁZE NASADENIA AGILNÉHO VÝROBNÉHO SYSTÉMU

Foss AS Fiberoptisk Systemsalg je nórska spoločnosť, ktorá sa od roku 1984 zaoberá technológiami optických vlákien. Viac ako 130 zamestnancov v závodoch v Nórsku a na Slovensku ročne vyrobia viac ako 2 milióny vysokokvalitných optických ukončovacích konektorov, ktoré dodáva pre kritickú infraštruktúru do celého sveta.

MGL S.R.O. POUŽÍVA SYSTÉM OPTIMES NAPRIEČ KRITICKÝMI PROCESMI VO VÝROBE

Firma MGL s.r.o. bola založená v r. 1991 za účelom výroby dielov pre letecký priemysel. Momentálne pokrýva mimo to portfólio dielov pre automobilový, stavebný a elektrotechnický priemysel.

FRUJO A.S. V RÁMCI INOVÁCIÍ INDUSTRY4.0 IMPLEMENTOVAL VÝROBNÝ SYSTÉM OPTIMES

FRUJO a.s. patrí k významným českým výrobcom potravinárskych komponentov aplikovaných v rôznych odvetviach potravinárskeho priemyslu. Výrobní program je zameraný primárne na ovocné a zeleninové komponenty určené pre mliekarenský a tukový priemysel. Samostatnou najviac sofistikovanou kapitolou vo výrobnom portfóliu sú už od roku 2007 BIO certifikované a Clean Label komponenty.

PLASTCOM ÚSPEŠNE POUŽÍVA SPC V RIADENÍ KVALITY - STATISTICAL PROCESS CONTROL

Spoločnosť Plastcom, spol. s r.o., bola založená v roku 1991 s orientáciou na obchod s chemickými surovinami. Od roku 1996 sa venuje výrobe konštrukčných plastov pre vstrekovanie na báze termoplastov.

Plastcom, spol. s r.o., sa zaoberá vývojom, výrobou, recykláciou a aplikáciou konštrukčných plastov pre vstrekovanie, vrátane technickej podpory.

DM HERMES ZAVÁDZA V NOVEJ FABRIKE POKROKOVÉ TECHNOLÓGIE VRÁTANE SYSTÉMU OPTIMES

DM HERMES pod značkou BOMBUS Energy je výrobca celej rady zdravých potravín, najmä RAW a proteínových tyčiniek. V novom závode systém optiMES riadi a kontroluje technológie a procesy na shop floore:

  • Rozvažovanie a dávkovanie
  • Odvod materiálu a výrobkov
  • OEE
  • Statistical Process Control
  • Vizualizácia výrobného procesu
  • 3D printing
  • Dochádzka na pracovisko  

DOBRÉJABLKÁ NASADILI SYSTÉM OPTIMES AKO KRITICKÝ NÁSTROJ PRE VYHODNOTENIE PRÁCE A ODMIEN V SADOCH A NA VÝROBNÝCH LINKÁCH

Boni Fructi, spol. s r.o. bola založená v roku 1999, aby ponúkala na slovenský trh domáce ovocie a zeleninu ako aj tovar dovážaný zo zahraničia. Viac ako 650 kmeňových a sezónnych pracovníkov z niekoľkých štátov EU aj mimo EU používa na desiatkach rôznorodých pracovísk systém optiMES.

U.S.Steel Košice s.r.o.

Prevádzka v Košiciach je dôležitou dcérskou spoločnosťou United States Steel Corporation s takmer 9 000 zamestnancami a výrobnou kapacitou 4,5 mil. ton ocele ročne. U. S. Steel Košice je najväčším integrovaným výrobcom ocele v strednej Európe.

MIREL IMPLEMENTUJE OPTIMES PRE ŠPECIFICKÚ ZÁKAZKOVÚ VÝROBU

Spoločnosť Mirel Vratimov a.s. sa špecializuje na výrobu izolačných materiálov, priemyselných obalov, sportových pomôcok, polystyrénových potravinových misiek a menuboxov a PVC fólií.

CHIRANA T. Injecta, s.r.o.

Chirana bola založená v roku 1935. Od roku 1947 sa firma sústreďuje na vývoj a výrobu vysokokvalitných jednorazových výrobkov pre zdravotnícky priemysel. Od roku 2011 CHIRANA neprestajne podniká významné investície do modernizácie výrobných priestorov – tento postup priviedol spoločnosť CHIRANA T. Injecta do jej súčasnej pozície moderného výrobcu a lídra na trhu.