O našej práci

Dodávateľom riešení optiMES je spoločnosť DATANOVA s. r. o. 
Sme stabilný a skúsený tím, čo zaručuje úspešnosť nielen počas nasadenia ale aj kvalitnú podporu počas prevádzky. Ako sme začínali

Spoločnosť DATANOVA s.r.o. bola založená v roku 2012 skupinou IT profesionálov, ktorí spolupracovali na spoločných projektoch na platforme podnikového ERP systému QI od roku 2006. Definovali sme naše smerovanie do oblasti technológií, automatizácie a MES systémov úzko spolupracujúcich s nadradeným ERP systémom.

Ing. Tomáš Rodný, MSc., PhD.

Výskum a vývoj (R&D)

Ing. Daniel Pešek

Obchod a projektový manažment

Ing. Radovan Vislocký

Vývoj a podpora výrobného systému optiMES

Ing. Ľubomír Bajza

Priemyselná automatizácia

Ing. Jozef Zacharčok

Projektovanie a konštrukcia

Michal Varga

Programátor

Ing. Samuel Bumbál

PLC Programátor

Ing. Marek Naď

Šéf konštruktér, elektrotechnik

Kariéra u nás?

Tu môže byť Vaše meno, neváhajte sa nám ozvať.

2012

Realizovali sme prvé projekty postavené na koncepcii procesného inžinieringu a koncepcie Industry 4.0. Rozvíjame nástroje pre real-time zber a vyhodnotenie dát z výroby.

2016

Zverejňujeme a nasadzujeme prvú produkčnú verziu agilného výrobného systému optiMES

2018

Vydávame mobilného klienta systému optiMES, CLOUD verziu s tenkým klientom. optiMES pokrýva už všetky kritické procesy pre výrobnú spoločnosť.

2021

Rozširujeme ponuku o platformu optiTECH, ktorý spája výhody automatizácie, SCADA systému a MES systému do jedného integrovaného flexibilného celku.

2022

Systém optiMES sa vďaka svojim výnimočnej technológii a žiadaným vlastnostiam (multijazyčnosť, škálovateľnosť, podpora AZURE, Office365, Sharepoint, PowerBI) presadzuje v zahraničí, najmä v Nórsku, Českej republike, Rumunsku a Maďarsku.  

2023 ...

Náš tím DATANOVA už 10 rokov stojí na Vašej strane.